Bemutatkozás

​Intézményünk Kaposszekcső központjában található, 2004-ben épült kétszintes, modern épület. A mozgásukban korlátozott idősek életét segíti az akadálymentesen kialakított környezet. A szintek közötti közlekedést az épületen belül lift biztosítja. Lakóink biztonságát szolgálja a szintenként megtalálható nővérállás, valamint a zárt-láncú kamerarendszer is. Az intézmény 300 adagos saját konyhával és 42 fős étkezővel rendelkezik.

A lakószobákhoz külön fürdőszoba, előtér, valamint mini-konyha tartozik. Minden szobát tűzjelzővel, TV csatlakozóval és nővérhívóval láttak el. Lakószobáink berendezése minden esetben az egyedi elvárásoknak megfelelően történik. Szobáink egy, kettő ill. három ágyasak, alapterületük 21 m2. A tetőtéri szobák klimatizáltak. A közösségi együttlétre minden emeleten két tágas társalgó, valamint tornaszoba és imaterem szolgál. A lakók részére a közösségi helyiségekben televízió, videó, valamint DVD lejátszó is rendelkezésre áll.

A belső udvarok is Lakóink nyugodt, zavartalan pihenését, kikapcsolódását szolgálják. Az Otthon épületegyüttese szinte körbeveszi az evangélikus templomot, így az könnyen megközelíthető az idősek számára is.

Az Otthon közvetlen szomszédságában található a Polgármesteri Hivatal, a Posta, a katolikus templom, az Általános Iskola (Könyvtár) valamint bolt és buszmegálló.

Családias, nyugodt és a modern kor elvárásainak megfelelő környezetben végezzük szolgálatunkat, melynek keretében lakóink számára teljes körű ellátást és állandó egészségügyi felügyeletet biztosítunk.